POBIERZ PREZENTACJĘ / OFERTĘ
  • pl
  • en
palarnia kawy ziarnistej warszawa

Coffee Roasting Plant

... on the eighth day, God created coffee,
and we roast it for you.
Order now
Paweł Wanot

PAWEŁ

Już jako niemowlę pił kawę. Bez mleka. Gdy dorósł, zdobywał menedżerskie doświadczenie w światowych koncernach produkujących kawę. Jednak korporacja, to nie to o czym marzył. Dziś współwłaściciel i Dyrektor Handlowy Coffee Nation.

Grzegorz Romański

GRZEGORZ

Zamiast pieluch, mama zakładała mu worki po kawie. Jak widać, miłość do kawy została mu na całe życie. Wiedzę, na temat kawy i całego procesu potrzebnego do prowadzenia firmy zdobywał w największych korporacjach produkujących kawę. Dziś jako współwłaściciel CoffeeNation i Dyrektor Zarządzający zdobywa zaufanie i wdzięczność Klientów.

We collect dreams
We share passion
Misją Coffee Nation jest edukacja oraz rozpowszechnianie kultury picia kawy. Dlatego robimy wszystko, aby ten świeży i aromatyczny napój był odkrywany przez naszych Klientów każdego dnia. Kawa to magiczny napój, który samym swoim zapachem pobudza każdego do działania, a bogaty, intensywny i ożywiający smak zapewnia pozytywne nastawienie od samego rana. A my lubimy być pozytywnie nastawieni...

passion / knowledge

Palarnia kawy

Palarnia kawy CoffeeNation to miejsce, gdzie prawdziwy miłośnik tego aromatycznego napoju może poczuć się jak w kawowym raju i odnieść wrażenie przeniesienia do smaczniejszej strony świata. Charakterystyczną woń świeżo palonej kawy można wyczuć już z kilkuset metrów od naszej siedziby. Nawet najbardziej wymagający koneserzy kawowych specjałów odwiedzając nas, są pod ogromnym wrażeniem skomplikowanego procesu przygotowania.

Więcej o palarni kawy

quality / grade

Gatunek, jakość i pochodzenie kawy ma dla nas zasadnicze znaczenie.

Zanim nasza kawa trafi na stoły Klientów, każdy jej rodzaj, sprowadzany z egzotycznych plantacji jest starannie selekcjonowany. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem, które pozwalają nam wybrać odpowiednich dostawców i zapewnić optymalne warunki transportu ziaren.

multi-dimension offer

Oferta dla biur

Naszą ofertę kierujemy do tych przedsiębiorców, którzy nie tylko chcą podnieść prestiż swojej firmy, ale również doceniają obecność kawy w biurze czy to podczas luźnych spotkań przy ekspresie podczas przerwy obiadowej, czy też w trakcie ważnych, biznesowych negocjacji z potencjalnymi Klientami.

Więcej o ofercie dla biur

kawa do biura warszawa

Over 40
coffee grades

Ponad 30 gatunków kaw jednorodnych i 10 mieszanek smakowych. Wejdź do sklepu i poznaj je wszystkie.

ekspres do kawy warszawa

Szeroki wybór
ekspresów do kawy

Do każdego biura, do każdej restauracji, do każdego domu. Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej.

Gaggia, Saeco, LaCimbali, Rocket Jura, Sanremo, Lavazza, Carimali

dostawy kawy do biura

Transport, dostawa,
serwis, wsparcie

Wiemy, jak ciężko jest żyć bez kawy. Dlatego w razie potrzeby możecie na nas liczyć. Wystarczy do nas zadzwonić. Z każdą sprawą.

Coffee without secrets
Blog Coffee Nation
O kawie wiemy wszystko. No dobra - prawie wszystko. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą, tym bardziej, że wykracza ona często poza technologiczną nowomowę i branżowy żargon.
COFFEE NATION
#kawacoffenation. On the eighth day, God created coffee, and we roast it for you.
Top