POBIERZ PREZENTACJĘ / OFERTĘ
  • pl
  • en

Być tam, gdzie rośnie kawa

Być tam, gdzie rośnie kawa

Kawa jest dla nas sposobem postrzegania świata, pragnienie zgłębiania wszelkich tajników jakie zawiera w sobie ten wspaniały napój skłoniło nas do zmiany naszego życia.

Ogromne zamiłowanie, pasja oraz zdobyte szlify zawodowe w branży kawowej zaowocowały decyzją o własnej drodze usłanej ziarenkami kawy. Zajmując się procesem palenia kawy, nasza palarnia staje się ponadczasową platformą, magicznym miejscem, który łączy w sobie dwa światy: “zewnętrzny” związany z cyklem uprawy, plantacji oddalonej o tysiące kilometrów stąd ze światem “wewnętrznym”, w którym palone ziarno kawy szczelnie pakujemy zachowując to co zawiera w sobie najlepszego: moc, aromat oraz naszą pasję i wielkie serce.

Poddana procesowi palenia zmielona kawa staje się podobna do ziemi, z której wyrosły jej pierwsze listki, jednak stan ten jest jej drugim cudownym życiem, które niesie w sobie moc pozytywnych emocji. Stając na straży jakości i wysokich standardów oraz spełniając swój zawodowy obowiązek wybraliśmy się tam gdzie rośnie kawa, a dokładnie do Monte Alegre Minas w Brazylii. Nasza podróż miała na celu poznać świat kawy w jej naturalnym środowisku, poczuć promienie słońca w których dojrzewa, porozmawiać z ludźmi, którzy zajmują się jej uprawą, zbieraniem, selekcją. Uczestniliśmy w wielu spotkaniach z osobami, dla których kawa nie ma tajemnic. Wiemy ile wysiłku i pracy potrzeba do uzyskania filiżanki pysznego espresso, dlatego jeśli macie ochotę przyłączcie się do zespołu, który kocha to co robi, a to co robi w dodatku im smakuje, zatem przyłączcie się do CoffeeNation 😉

(więcej...)
Top