POBIERZ PREZENTACJĘ / OFERTĘ
  • pl
  • en

Palarnia kawy

Palarnia kawy

Nie ma to jak aromat świeżo palonych, kawowych ziaren nieprawdaż? Nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki pobudzającego naparu? My również myślimy podobnie, dlatego proces przygotowania i obróbki cieplnej stał się dla nas sposobem na życie i postrzeganie rzeczywistości, prawdziwą pasją.

W związku z powyższym każdy jego etap wykonujemy z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Wymaga on bowiem niemałych nakładów pracy, cierpliwości i doświadczenia, gromadzonego na przestrzeni lat.

Podróżujemy po całym świecie, by znaleźć się tam, gdzie rosną i dojrzewają owoce z drzewa kakaowca, zwiedziliśmy wiele krajów Afryki, bliskiego wschodu oraz Ameryki łacińskiej, by wyselekcjonować najwyższej jakości gatunki z najlepszych plantacji na globie. Kładziemy nacisk na każdy szczegół, aby finalny produkt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wybrednych smakoszy wśród klientów.

To właśnie u nas możecie znaleźć odpowiednio skomponowane mieszanki, wypalane w optymalnych temperaturach na bieżąco w celu wydobycia maksimum walorów aromatycznych, wizualnych i smakowych, przeobrażane stopniowo w prawdziwe arcydzieła. W zależności od czasu palenia otrzymać możemy różny stopień intensywności od łagodnego po zauważalnie mocny według preferencji konsumenta. Poddajemy je również rygorystycznym testom, aby za każdym razem zachowywać najwyższą jakość.

Nasza palarnia kawy skutecznie łączy kolejne etapy od obserwacji z bliska skomplikowanego cyklu uprawy, oddalonej tysiące kilometrów od miejsca docelowego i długich dyskusji z plantatorami aż po szczelnie zapakowane porcje gotowego produktu. Kawa nie ma dla nas żadnych tajemnic. Z przyjemnością rozbudzamy świadomość klientów i szerzymy wiedzę na tematy z nią związane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

(więcej...)
Top